• "Enter your caption here"
  • "Enter your caption here"
  • "Enter your caption here"
  • "Enter your caption here"

Ceník - kuchyňské linky na míru

Levná kuchyně je srdcem domova. V žádné jiné místnosti domu se tolik neodráží rozdílné osobnosti a různé zvyky jeho obyvatel. Špatná či dobrá volba dodavatele levné kuchyně z lamina může na celou generaci tento prostor zatemnit nebo rozjasnit.

Rádi pro Vás vyrobíme – nabídneme nejen kuchyně do paneláku, kuchyně do rodinného domku, kuchyně do chaty, kuchyně do malého i velkého bytu, do sídla firmy, prostě podle Vašich představ.

Při návrhu kuchyně a zpracování nabídky včetně nacenění kuchyně je návrh kuchyně zdarma.

Cenové rozpětí kuchyňských linek vyráběných na míru je velice široké.

Ceník kuchyní na netu nemá smysl hledat, praktičtější je si poptat konkrétní kuchyni s jasným zadáním.

Cena kuchyně je počítána dle vašich možností a představ, vždy se dá najít optimální řešení.

Výběrem správných materiálů a elektrospotřebičů u kuchyňské linky na míru, můžeme snížit celkovou cenu vaší nové kuchyně k vaší spokojenosti.

Určit obecně platnou cenu bez konkrétního zadání je téměř nemožné, vše je dáno velkou variabilitou plánované kuchyně a počtem možných řešení.

Cena se vždy odvíjí od použitých materiálů a spotřebičů použitých na konkrétní kuchyň.

Zajímavé ceny kuchyní máme připravené nejen pro tato města: Praha, Benešov, Pelhřimov, Dačice, Telč, Jemnice, Jihlava, Třebíč, Jindřichův Hradec, Brno, České Budějovice, Písek, Ostrava, Znojmo, Tábor, Pardubice, Hradec Králové, Kladno, Praha, Liberec, Teplice, Chomutov, Olomouc, Plzeň.

Akční ceny na kuchyně máme každý měsíc.

Kuchyně na míru nemusí být od nás určitě drahá. I levná kuchyně může být moderní a zároveň pěkná Každý měsíc pro Vás připravujeme levné kuchyně akce. Od ledna platí nový snížený ceník na nové kuchyňské linky a na vestavěné skříně - garance nejnižší možné ceny.
Nechte si od nás spočítat cenu nové kuchyňské linky nebo zakázkového nábytku na míru včetně montáže.

Budete mile překvapeni.